Про наш садочок

/Files/images/cropped-cropped-barvinok-logo-final.png

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи.
Заклад дошкільої освіти також є частинкою історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив дошкільного навчального закладу і діти, його вихованці.
В чарівному місті добра - Біла Церква, на залізничному селещі за адресою вул. Лесі Українки 50-А в розкішній зелені дерев та кущів потопає світла, затишна будівля, яка кожного дня наповнюється дзвінкими дитячими голосами! Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №29 «Барвінок Білоцерківської міської ради Київської області було засновано в 1977 році.
За свою 43-річну історію виховав не одне покоління дошкільнят.
Територія ЗДО озеленена насадженнями різноманітних видів дерев, кущів та різнобарв’ям квітів. Колектив ЗДО разом з батьками створили всі умови, щоб дітям було затишно, цікаво, комфортно, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями.
Кожен з нас любить свою роботу, а тому ми живемо в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків. Ми робимо все необхідне для того, щоб дітям було цікаво, радісно в дитячому садку, щоб вони росли здоровими і щасливими.

ФОТОГАЛЕРЕЯ НАШОГО САДОЧКА >>>переглянути>>>

/Files/images/гімн садочка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.