23 листопада 2017 року в ДНЗ № 29 "Барвінок"
проведено об'єктове тренування з теми: "Виникнення пожежі"

Тема об’єктового тренування Дії керівного складу цивільного захисту ДНЗ №29 «Барвінок» в умовах виникнення пожежі.
Мета тренування: Загальна Для заступників (помічників) керівника об’єктовимтренуванням і штабу керівництва об 'єкто-витренуванням для керівниківвід- повідальних за виконання заході вцивільного захисту · Перевірити реальність розділу плану реагування на надзвичайні ситуації ДНЗ №29 «Барвінок»: виникнення пожежі; · складу цивільного захисту до дій в умовах виникнення пожежі; · визначити рівень готовності відповідальних за виконання заходів цивільного захисту до дій за призначенням.
· Удосконалити практичні навички керівного складу цивільного захисту в організації і проведенні заходів цивільного захисту в і мирний час; · підвищити навички у прийнятті обгрунтованих рішень, організації всебічного забезпечення і підтримки безперервної взаємодії в складних умовах обстановки.
· Удосконалити навички в організації і виконанні практичних заходів відповідальними за виконання заходів цивільного захисту у відповідності до їх призначення; · перевірити готовність відповідальних за виконання заходів цивільногозахисту до дій у разі виникнення пожежі.
Календарні строки і загальна тривалість 23.11.2016 року з 9.00 до 11.00
Склад учасників · заступники (помічники) керівника об’єктовим тренуванням та штаб керівництва об'єктовим тренуванням згідно з затвердженим мною списком в кількості 6 чол.; · відповідальних за виконання заходів цивільного захисту: · за пожежогасіння 4 · за охорону громадського порядку 8 · за оповіщення і зв’язок 2 · за надання першої медичної допомоги 2 Всього: 16 · працюючий персонал 15чол. Всього на об’єктове тренування залучається 37 чол.
Тема об’єктового тренування Дії керівного складу цивільного захисту ДНЗ №29 «Барвінок» в умовах виникнення пожежі.
Задум На фоні виникнення пожежі перевірити: · реальність розділу плану реагування на надзвичайні ситуації навчального закладу з запобігання розповсюдження і ліквідації пожежі: · злагодженість дій в роботі керівного складу і відповідальних за виконання заходів цивільного захисту при виконанні заходів плану реагування на надзвичайні ситуації ДНЗ №29 «Барвінок» з запобігання розповсюдження і ліквідації пожежі; · відновлення життєдіяльності ДНЗ №29 «Барвінок».
Загальна обстановка Персонал ДНЗ №29 «Барвінок».займається повсякденною виробничою діяльністю. План реагування на надзвичайні ситуації ДНЗ №29 «Барвінок» відпрацьований. Керівний склад і відповідальні за виконання заходів цивільного захисту ДНЗ №29 «Барвінок» пройшли курс занять програми підготовки з цивільного захисту на 2014 навчальний рік і підготовлені до і виконання своїх функціональних обов’язків за призначенням. 0 855 21.11.2016 року керівник цивільного захисту ДНЗ №29 «Барвінок». одержав повідомлення від вихователя групи №4 Сидорової Н.М. про те, що з спального приміщеннявідчувається запах диму. Зі слів вихователя групи стало зрозуміло, що пожежа виникла від несправності електровимикача. При спробі загасити пожежу самостійно отримала опіки помічник вихователя Пащенко Н.П. Пожежа може розповсюдитися на всі поверхи та завдати людських та матеріальних втрат.
Навчальні питання 1. Оповіщення і збір заступників (помічників) керівника об’єктовим тренуванням, керівників відповідальних за виконання заходів цивільного захисту, перевірка їх готовності до проведення об’єктового тренування. Доведення обстановки, яка склалася в ДНЗ №29 «Барвінок» станом на 855 21.11.2016 року. 2. Оцінка обстановки, яка склалася і підготовка учасниками об’єктового тренування своїх пропозицій. 3. Доповідь учасниками об’єктового тренування своїх пропозицій по запобіганню розповсюдження і ліквідації пожежі, відновленню житгєдіяльності ДНЗ № 29 «Барвінок» для прийняття рішення керівником об'єктовим тренуванням. 4. Доведення наказу "Про організацію рятувальних та інших невідкладних робіт з локалізації осередку пожежі та ліквідації її наслідків". 5. Практичні дії учасників об’єктового тренування. 6. Підведення підсумків проведення об’єктового тренування.
Місце проведення Навчально-матеріальна база ДНЗ № 29 «Барвінок», що включає територію з виробничими будівлями, спорудами, різного роду комунікаціями, а також створені навчальних місцях.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.