Що відповісти на дитяче „не хочу"

1. Не хоче одягатися.
Частіше дозволяйте дитині прибиратися в своє задоволення. Так у грі вона скоріше на­вчиться справлятися з речами. Пропонуй дитині допомагати тобі одягатися чи організуйте гру „хто скоріше"(намагайтеся програти). Обов'язково щоразу хваліть її за старання. Слідкуйте за тим ,щоб в шафі у дитини був порядок: якщо всі речі будуть лежати на своїх місцях, вона зможе взяти те, що їй потрібно.

2. Не хоче чистити зуби.
Дуже важливо прищепити малюку здорові звички та познайомити з правилами гігієни що-найраніше. Стимулюйте інтерес дитини. Позмагайтесь, хто краще чистить зуби, та повихваляйтесь один перед одним результатами. Звичкам не навчаються, їх здобувають. Нехай дитина копіює вас: намагається маніпулю­вати щіткою так справно, як і ви.

3. Погано поводить себе в магазині.
Похід за покупками для вас постійний жах? Цього можна уникнути. Запропонуй дитині брати з собою в магазин м'яку іграшку. Нехай вона влаштує екскурсію своєму плюшевому ведмедику. Так ви зможете відволікти увагу дитини. Дозволь їй допомагати вам робити покупки, нести невеликі пакети з продуктами. Похва­літь дитину, скажіть який вона добрий помічник.

4.Не відходить від телевізора.
Пам'ятайте, малюк не повинен проводити багато часу біля телевізора: він погано впливає на ще не сформовану нервову систему та зір. Зверніть увагу, коли телевізор вимкнутий, проблеми зникають самі по собі. Приділяйте менше уваги перегляду телепередач та філь­мів. Якщо дитина зрозуміє, що вечірні програми поглинають вас повністю, то вирішить що вони для вас важливіші ніж вона. Вирішіть, скільки часу в день ваша дитина може ди­витись телевізор чи відео. Суворо притримуйтесь цього розпорядку.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.