Повернутися до звичайного режиму

Напередодні свят в дитячому садку неодмінно доводиться вчити з малюками вірші . Всі батьки хочуть, щоб їхніх дітей максимально задіяли на уявленнях. Та й вихователі роздають вірші, які необхідно вивчити на ранок. Ось декілька простих правил, які допоможуть вам вивчити вірш з дитиною. Можливо, вони не все вам підійдуть. Але підберіть для себе саме ті, які здадуться вам найбільш цікавими і простими. І ви обов’язково досягнете потрібного результату!

1. Найкраще вчити вірш ближче до вечора, а ідеально – за пару годин до сну.

2. Дуже важливо, щоб малюк чимось займався бігав, грав, купався. Ви прочитайте вголос вірш кілька разів, а потім попросіть його повторювати за вами. Будете дуже здивовані, якщо дитина на ранок розповість вам вивчений віршик. Звичайно, якщо це легке, дитячий вірш. Дуже часто дитина сама віршик запам’ятовує, але не може вимовити деякий окремих слів чи звуків. Тому наступного дня неодмінно попрацюйте над правильною вимовою.

3. Вчити вірш можна і в процесі гри. Дитина грає з машинкою, а ви зображайте ворота або яку-небудь перешкоду. За проїзд вимагайте від нього пароль у вигляді кількох рядків вчиненого вірші.

4. Деякі батьки «платять» дитині за вірш цукерками або “Кіндер-сюрпризами”. В результаті такі тимчасові «торгово-ринкові відносини» можуть перетворитися на постійні. І за кожну виконану дитиною роботу вам доведеться розплачуватися.

5. Запропонуйте дитині вивчити вірш і здивувати тата, бабусю чи дідуся. Розкажіть, як сильно зрадіє тато чи бабуся з дідусем.

6. Прибігайте до хитрощів. Запишіть на диск або касету вірш і увімкніть його, коли дитина грає. Хвилин через п’ятнадцять або двадцять він його вже запам’ятає.

7. Якщо ви програєте вірш у вигляді театральної постановки, використовуючи жести і міміку, то маляті буде легше його запам’ятати. По-перше, це йому цікаво. А по-друге, ви задіюєте всі види пам’яті.

8. Запропонуйте дитині пограти в «Забивалкі». Скажіть, що трохи забули віршик. Почніть рядок і попросіть його закінчити.

Дуже важливо, щоб навчання було ненав’язливим. Якщо не вийшло сьогодні продовжите завтра. Намагайтеся, щоб дитина не постраждала від інформаційного стресу. Підбирайте вірш зі знайомими словами. Якщо попалося незнайоме слово, поясніть його значення або, при можливості, замініть на більш просте.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.