Повернутися до звичайного режиму

Правила відвідування дошкільного закладу

Пам’ятайте! Своєчасний прихід дитини – необхідна умова правильної реалізації навально-виховного процесу. Запізнення-завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

Режим роботи дошкільного закладу з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 18.00 год. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, охайно скласти речі в шафку.

Систематично повідомляти вихователя про самопочуття дитини вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

Своєчасно в телефонному режимі повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ або адміністрацію закладу за телефоном 6-11-34.

Завчасно повідомити вихователя про вихід дитини в садочок після її відсутності (за добу).

О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.

Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 9.00, в другій половині дня після 15.00; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.

Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.